همه ی ما از اهمیت انجام آزمایش های پزشکی اطلاع داریم اما این روزها با شیوع بیماری کرونا، بسیاری از افراد نگرانِ رفتن به آزمایشگاه برای نمونه‌گیری و دریافت نتیجه هستند.

 افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، سالمندان، خانم‌های باردار، و کودکان باید در این دوران بیشتر از دیگران مراقب خود باشند و تا حد امکان ماندن در منزل و یا در صورت انجام امورات ضروری فاصله ‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

در عین حال، عدم‌ مراجعه به پزشک، و انجام ندادن آزمایش‌ها می‌تواند سلامتی ما را به خطر بیاندازد. آمارهای جهانی نشان‌دهنده این است که تقریباً در همه کشورها، مراجعه‌ نکردن افراد به سیستم پزشکی در موارد ضروری به دلیل ترس از بیماری کرونا، باعث بروز و تشدید برخی بیماری‌ها شده است. این نگرانی در بسیاری از موارد کاملا منطقی است و به همین دلیل بسیاری از کشورها، به‌ دنبال سیستم‌های جایگزین برای مراجعه حضوری به پزشکان، بیمارستان‌ها و دیگر مراکز درمانی هستند. برای مثال، طرح‌هایی در برخی کشورها در حال انجام است که از طریق آن پزشکان می‌توانند به‌صورت ویدئویی بیماران را ویزیت کنند. البته در بیشتر موارد، بازدهی این روش‌ها به خوبیِ مراجعه حضوری نیست و به‌عنوان یک راه‌ حل موقتی و برای برخی از بیماران قابل اجراست.

اما خبر خوب این است که در مورد انجام آزمایش‌های طبی، نیازی به مراجعه حضوری به آزمایشگاه وجود ندارد. نمونه‌گیری و خون‌گیری آزمایش با همان دقت و کیفیت، قابل انجام در منزل و محل کار شماست. با انتخاب این روش در وقت و هزینه نیز صرفه‌جویی می‌کنید.

سفارش نمونه گیری در منزل

آزمایشگاه پاتوبیولوژی و مولکولی دکتر قلی زاده و دکتر اسفندی خدمات نمونه‌گیری را با رعایت کامل پروتکول های بهداشتی امور درمان وزارت بهداشت در این زمینه انجام می‌دهد. کلیه مراحل نمونه‌گیری، مدیریت نمونه، بسته‌بندی، و نقل و انتقال ایمن نمونه به آزمایشگاه توسط فرد ذی صلاح و با نظارت مستقیم آزمایشگاه انجام می‌شود تا خللی در نتیجه آزمایش ایجاد نشود.

برای سفارش نمونه‌گیری در منزل کافی است به یکی از روش‌های زیر با مدیریت آزمایشگاه تماس بگیرید.

  • 021-36250711
  • 021-36250463
  • 0912-5918086


گردآوری: گروه تحقیق و توسعه آزمایشگاه پاتوبیولوژی و مولکولی دکتر قلی زاده – دکتر اسفندی